TürkNet arkadaşını getir davet kodu

"BWE55GX26CBT"

Merhaba

TurkNet ailesine katılmak için harika bir fırsat sunuyoruz! Aylık sadece 299,90 TL karşılığında gerçek sınırsız, 1000 Mbps hızlı GigaFiber internetimizle tanışın. İşte en güzel kısmı: Modem ve router kira bedeli gibi ekstra masraflarla uğraşmanıza gerek yok. En önemlisi, TurkNet ile taahhüt yapmanıza gerek olmadığı için, dilediğiniz zaman hizmetinizi sonlandırabilir veya başka bir sağlayıcıya geçebilirsiniz. Rahatlıkla karar verin!

Üstelik BWE55GX26CBT davet kodu ile abone olursan bir aylık faturan bedava. İnternet faturanı zamanında ödediğin taktirde 6 ay boyunca indirimli internet kullanım hakkı kazanıyorsunuz. 1 GBPs interneti indirimli deneyimlemek harika bir fırsat, değil mi?

Eğer şu an başka bir sağlayıcıya bağlı olduğunuz ve taahhüt cezası ödemek zorunda olduğunuz bir durumdaysanız, endişelenmeyin! TurkNet, 1000 TL'ye kadar olan cezanızı karşılıyor.

Arkadaşını Getir kampanyasından faydalan

Arkadaşını Getir kampanyamızdan yararlanmak için faturanızı düzenli olarak öderseniz, 6 ay boyunca internetinizi indirimli bir şekilde kullanabilirsiniz. İşte size davet kodu ve başvuru bağlantısı:

Davet kodu: BWE55GX26CBT

Bağlantı: https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/?promo=BWE55GX26CBT

Davet linkine tıklayarak kolayca internet aboneliğinizi başlatabilirsin. TurkNet’in sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada "Tebrikler, davet kodunu başarıyla girdiniz. Abone olduğunuzda sizin ve arkadaşınızın 1 aylık internet bedeli, 6 ay boyunca faturaya indirim olarak yansıyacak." metnini göreceksin. İşte bu kadar kolay! Artık formu doldurarak arkadaşını getir kampanyasından fyararlanabilir ve 6 ay boyunca indirimli hızlı internetin keyfini çıkarabilirsin. Eğer bu metin karşına çıkmıyorsa merak etme. Paylaştığım davet kodunu başvuru formunun ilerleyen adımlarında sana sorulduğunda ilgili alana girerek veya telefonda başvurunu yaparken ileterek de kampanyadan faydalanabilirsin.

Eğer bir yetkiliye soru sormak ve daha fazla bilgi almak istersen 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini arayabilirsin ve abone olduğunda davet kodunu paylaşabilirsin. İlk faturanı ödedikten sonra, indirimli internet hizmetinin tadını çıkarabilirsin.

Hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvuru formunu doldurun veya çağrı merkezini arayarak davet kodu ile abone olun. TurkNet referans kodu ile abone olduğunuzda, 6 ay boyunca süper hızlı ve indirimli internetin keyfini sürdürebilirsiniz. Aramızda olmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz!


Anahtar kelimeler: 2023 TurkNet Arkadaşını Getir davet kodu, arkadaşını getir kampanyası, turknet davet kodu, TürkNet, TurkNet, turknet davet kodları, turknet referans kodu, Türknet 1 ay bedava, turknet arkadaşını getir nasıl yapılır, turknet arkadaşını getir davet kodu nasıl alınır, turk net referans, türknet davet kodları, türknet abonelik davet kodu, türknet arkadaşını getir kampanyası, Turknet indirim kodu.