TürkNet arkadaşını getir davet kodu BWE55GX26CBT

"BWE55GX26CBT"

Merhaba

TürkNet’in arkadaşını getir kampanyası ile sadece BWE55GX26CBT davet kodu kullanarak altı ay boyunca indirimli internet hizmeti alabilirsiniz. Bu özel teklif, sınırsız ve hızlı internet erişimini herkes için daha erişilebilir hale getiriyor.

TürkNet GigaFiber interneti ile tanışın! Yalnızca 399,90 TL aylık ücret ile modem ve router gibi ek donanım masraflarından muaf, taahhütsüz, 1000 Mbps'ye kadar ultra hızlı sınırsız internet erişiminin keyfini çıkarın. BWE55GX26CBT davet kodu kullanarak altı ay boyunca indirimli internet hizmeti almanın tam zamanı!

BWE55GX26CBT kodu ile başlayan TürkNet arkadaşını getir kampanyası, ilk ay ücretsiz olmak üzere altı ay boyunca indirimli internet hizmeti sunuyor. Sınırsız ve hızlı internet erişimi artık herkes için daha erişilebilir. Hemen katılın, avantajlı ve yüksek hızlı internetin tadını çıkarın!

Eğer şu an başka bir sağlayıcıya bağlı olduğunuz ve taahhüt cezası ödemek zorunda olduğunuz bir durumdaysanız, endişelenmeyin! TurkNet, 1000 TL'ye kadar olan cezanızı karşılıyor.

Arkadaşını Getir kampanyasından nasıl faydalanabilirsiniz?

Arkadaşını Getir kampanyamızdan yararlanmak için faturanızı düzenli olarak öderseniz, 6 ay boyunca internetinizi indirimli bir şekilde kullanabilirsiniz. İşte size davet kodu ve başvuru bağlantısı:

Davet kodu: BWE55GX26CBT

Bağlantı: https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/?promo=BWE55GX26CBT

Davet linkine tıklayarak kolayca internet aboneliğinizi başlatabilirsin. TurkNet’in sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada "Tebrikler, davet kodunu başarıyla girdiniz. Abone olduğunuzda sizin ve arkadaşınızın 1 aylık internet bedeli, 6 ay boyunca faturaya indirim olarak yansıyacak." metnini göreceksin. İşte bu kadar kolay! Artık formu doldurarak arkadaşını getir kampanyasından fyararlanabilir ve 6 ay boyunca indirimli hızlı internetin keyfini çıkarabilirsin. Eğer bu metin karşına çıkmıyorsa merak etme. Paylaştığım davet kodunu başvuru formunun ilerleyen adımlarında sana sorulduğunda ilgili alana girerek veya telefonda başvurunu yaparken ileterek de kampanyadan faydalanabilirsin.

Eğer bir yetkiliye soru sormak ve daha fazla bilgi almak istersen 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini arayabilirsin ve abone olduğunda davet kodunu paylaşabilirsin. İlk faturanı ödedikten sonra, indirimli internet hizmetinin tadını çıkarabilirsin.

Hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvuru formunu doldurun veya çağrı merkezini arayarak davet kodu ile abone olun. TurkNet referans kodu ile abone olduğunuzda, 6 ay boyunca süper hızlı ve indirimli internetin keyfini sürdürebilirsiniz. Aramızda olmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz!


Anahtar kelimeler: 2024 TurkNet Arkadaşını Getir davet kodu, arkadaşını getir kampanyası, turknet davet kodu, TürkNet, TurkNet, turknet davet kodları, turknet referans kodu, Türknet 1 ay bedava, turknet arkadaşını getir nasıl yapılır, turknet arkadaşını getir davet kodu nasıl alınır, turk net referans, türknet davet kodları, türknet abonelik davet kodu, türknet arkadaşını getir kampanyası, Turknet indirim kodu.